سال جدید را به هموطنان عزیز تبریک می گوییم و از همه شما همراهان عزیز متشکریم که در سال صبر و استقامت همواره همراه و یاورمان بوده اید
ما در سال جدید همچنان با صبر و استقامت و امید و تا رسیدن به تمام خواسته های ملت به راه خود ادامه خواهیم داد.
در سال جدید جا دارد که یادی کنیم از شهدا ، و جای اسیران سبز را خالی کنیم و اگر خانواده ای را در اطراف مان می شناسیم که عزیزی از دست داده و یا در بند دارند به دیدارشان رفته و از آنها دل جویی کنیم .
جا دارد یادی کنیم از میر حسین موسوی عزیز ،مهدی کروبی شجاع و بانوان سبز زهرا رهنورد و فاطمه کروبی که در بند به سر می برند و نمی توانیم پیام های سبزشان را دریافت کنیم .
اما هر کدام از ما می تواند راه آن عزیزان را ادامه داده و هر کدام از ما یک میرحسین و یک شیخ شجاع باشیم و از فرصت نوروز و دید و بازدید ها برای آگاهی رسانی هرچه بیشتر استفاده کنیم.
برخی از کارهای مفیدی که می توانیم در ایام نوروز انجام دهیم :

1- یادی از میرحسین موسوی و مهدی کروبی و همسرانشان کنیم .
2- سعی کنیم چند عدد سی دی سبز شامل فیلتر شکن ، بیانیه ها و ویدئو های سبز همراه داشته باشیم و به دیگران هدیه کنیم.
3- در فلش دیسک خود حتما آخرین نسخه از یک فیلتر شکن خوب و بی دردسر همراه داشته باشیم و برای افرادی که ندارند نصب کنیم این کار میتواند بسیار مفید باشد.
4- کمی حوصله به خرج دهیم و به دیگران یاد بدهیم چگونه به جریان آزاد اطلاعات دسترسی پیدا کنند.
5- سایت های اصلی جنبش سبز را به لیست مورد علاقه های مرورگر (bookmark) طرف مقابل اضافه کنیم تا براحتی بتوانند به سایت های سبز دسترسی داشته باشند .
6- اگر آدرس ایمیل ندارند یک جی میل برایشان ساخته و این ایمیل را در خبرنامه های سبز عضو کنیم و برای ارتباط بعدی خود با او این ایمیل را یاداشت کنیم.
سبز و سربلند باشید