به اعتقاد ما برای رسیدن به جامعه ای که در آن آزادی و دموکراسی حاکم باشد، درابتدا همدل و همفکر بودن فعالان و کنشگران یکی از ارکان اصلی موفقیت محسوب می شود. بر این اساس برآن شدیم تا در حد امکان در این راستا قدمی هرچند کوچک برداریم و برای رسیدن به این مهم بستری فراهم آوریم تا دوستانی که در ذهن خود سوالاتی پیرامون اهداف جنبش و سیاست های آن دارند بتواند در محیطی دوستانه آنرا مطرح کرده و در اولین فرصت پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
همچنین اگر ابهاماتی در مورد جنبش سبز گیلان و فعالیت های آن دارید می توانید مطرح کنید تا در حد امکان به آنها نیز پاسخ داده شود.

نکته: سوالات لزوما نباید نشات گرفته از ذهن شما باشد، چنانچه از سوالات و نگرانی های که در افکار عمومی وجود دارد آگاه هستید نیز می توانید به اشتراک بگذارید.

نکته2: این پرسش و پاسخ تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت و چکیده ی آن بصورت یک صفحه ثابت در وبلاگ قرار خواهد گرفت. لطفا با اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی از جمله صفحات فیس بوک ما را یاری کنید.

برای شرکت در این پرسش و پاسخ به بخش نظرات رفته یا روی تیتر مطلب کلیک کنید.

پی نوشت: بدلیل حساسیت برخی سوالات و برای اینکه جواب ها در برگیرنده نظرات تمام اعضای گروه باشد، لطفا سوالات خود را مطرح کرده و ما نیز در یک پست جداگانه سوالات و جواب های آنها منتشر کرده و بعد در مورد آنها بحث و تبادل نظر خواهیم کرد.

پیشاپیش از همکاری همه عزیزان کمال تشکر را داریم.
گروه جنبش سبز گیلان